مرکز پوست نوشهر ارزو علیخانی
خدمات و آموزش مراقبت زیبایی پوست
مزوتراپی

مزوتراپی نوشهر یکی از مراکز خدماتی است که درمان نوین پوست و مو را به کمک متخصصین با تجربه با مدرن ترین ابزارها انجام می دهد.

رنگ مو

مرکز پوست و مو آرزو علیخانی دارای یکی از بهترین سالن تخصصی رنگ مو نوشهر و چالوس است. این مرکز با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه‌ی رنگ مو و پوست فعالیت دارد و توسط تیمی مجرب و متخصص اداره می‌شود. این مرکز از بهترین و بروزترین تکنولوژی‌ها و مواد مورد استفاده در این زمینه رنگ مو استفاده می‌کند.

رنگ کردن موهای سفید

آموزش رنگ کردن موی سفید به شما کمک می‌کند تا بتوانید خودتان در منزل تارهای سفید مو را به راحتی رنگ کرده و آن‌ها را کاملاً بپوشانید. از آنجا که سفید شدن مو معمولاً به صورت یکدست اتفاق نمی‌افتد، رنگ کردن موها زمانی که بخشی از آن‌ها سفید و برخی دیگر به رنگ تیره طبیعی خود هستند، کمی دشوار بوده و نیاز به مهارت بیشتری دارد.

پاکسازی پوست در خانه
برای انجام یک پاکسازی پوست در خانه باید ابتدا با روند کلی پاکسازی پوست آشنا شوید .در مرکز پوست و مو  آرزو علیخانی در  نوشهر بهترین دستگاه ها و متریال جهت خدمات تخصصی  پوست و مو  را فراهم کرده ایم.…
سالن تخصصی رنگ مو در نوشهر و چالوس

سالن تخصصی رنگ مو در نوشهر و چالوس

تاتو خط چشم

تاتو خط چشم یک راه حل برای بانوانی است که مایل هستند یک خط چشم همیشگی داشته باشند. بسیاری از بانوان برای زیبا شدن چشم ترجیح می دهند مژه های پر پشت داشته باشند

اکستنشن مژه چیست؟

اکستنشن، روشی نیمه دائمی برای داشتن مژه‌های بلند و هیجان انگیزی است که همیشه آرزوی آن را داشته‌اید. انواع اکستنشن‌ها، اغلب از جنس الیاف لطیف مصنوعی یا طبیعی تولید می‌شوند و به صورت تک و دسته‌ای موجود هستند.

اکستنشن مژه چه تفاوتی با کاشت مژه دارد؟

در کاشت مژه ،پیاز های جدید وارد بستر پلک میشود و شبیه کاشت مو می‌باشد و دائمی است ،اما اکستنشن مژه ،الیاف با کمک چسب به مژه های شما متصل می‌گردد .

درمان منافذ باز پوست
وقتی در آینه نگاه می کنید، احساس می کنید اگر بتوانید این منافذ بزرگ را کوچک کنید، پوستتان جذاب تر به نظر می رسد؟ آرایش بهتر روی پوستت مینشیند ؟ در واقع کارهای زیادی می توانید انجام دهید تا منافذ…
پاکسازی پوست

پاکسازی پوست فرایندی است که به منظور از بین بردن آلودگی‌ها، چربی‌ها، سموم و سلول‌های مرده از روی پوست صورت انجام می‌شود. این فرایند معمولاً با استفاده از محصولات تمیزکننده، لوسیون‌ها و ماسک‌های خاص صورت، و اسکراب ها و سرم های درمانی انجام میشود .. پاکسازی پوست علاوه بر حذف آلودگی‌های روزانه، باعث تقویت سلامت و زیبایی پوست نیز می‌شود.

ابرسانی پوست: چگونه مراقبت از پوست خود را به سطح جدیدی برسانید؟

آبرسانی پوست
منظور از ابرسانی پوست یعنی روشی برای رفع خشکی پوست و طراوت و شادابی بخشیدن به آن که معمولا همه افراد به آن نیاز دارند. آبرسانی به پوست براي هر پوستی و هر سنی بدون ضرر است و با توجه به نوع هر پوست، ميشود شیوه های مختلفی براي این کار برگزید. ابرسانی پوست به ترميم، جرم گیری، پاک سازی، لایه برداری و… کمک ميکند.

خدمات مرکز پوست آرزو علیخانی به صورت مختصر:

مزوتراپی، برداشتن خال ( رفع خال)، مزونیدلینگ، کاشت مو به روش FIT, میکرودرم، پاکسازی پوست با بهترین مواد، و مشاوره تخصصی پوست و زیبایی در مرکز پوست نوشهر و چالوس آرزو علیخانی

مرکز پوست نوشهر

مراکز متعددی در سطح شهر  و مرکز پوست متعددی در این زمینه زیبایی پوست و مو  و همچنین پاکسازی پوست در نوشهر در حال فعالیت هستند اما فقط یک انتخاب درست نتیجه رضایت بخشی برای شما خواهد داشت. بدیهی است که کارهای درمانی را باید به دست متخصصین بسپارید تا بهترین نتیجه ممکن را دریافت کنید.

دقت به مجوزهای کلینیک و اعتبار آن به شما برای پیدا کردن مراکز معتبر کمک خواهد کرد. مراکز معتبری نظیر مرکز پوست نوشهر آرزو علیخانی با بهترین شرایط امکان ارائه بهترین خدمات و همچنین پوستی شفاف و زنده با پاکسازی پوست و پاکسازی صورت را به شما دارند. این مراکز دارای کادری با تجربه و متخصص هستند که از جدیدترین ابزارها برای کارهای درمانی استفاده می کنند. مرکز پوست نوشهر